MAMY MOC

projektowania

i nie zawahamy się jej użyć

O nas

Pracownia projektowa MES-Projekt została założona w 1998 roku. Naszym głównym celem jest realizacja najbardziej optymalnych konstrukcji spełniających najwyższe wymagania, jakie stawia przed nami Inwestor. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów mieszkaniowych, biurowych, magazynowych, użyteczności publicznej, usługowo-handlowych zarówno w technologii żelbetowej jak i stalowej. Szybkość, sprawność i dokładność, z jaką je realizujemy, a także znajomości najnowszych technologii w zakresie budownictwa i inżynierii konstrukcji pozwala nam zagwarantować Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie.

Do realizacji powierzonych nam zadań wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie inżynierskie pozwalające sprostać wysokim wymaganiom terminowym i jakościowym.

Do grona naszych kontrahentów należą zarówno klienci indywidualni jak i firmy oraz instytucje, z którymi w wielu przypadkach mamy przyjemność współpracować od początku. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę.